Депутат з Черкащини “похизувався” електронним браслетом (фото)

23 серпня 2017, 23:33

Пройшло півтора місяці з часу першої спроби НАБУ одягти на нардепа з Черкащини Максима Полякова електронний браслет. І ось на своїй сторінці у "Facebook"  Максим Поляков виклав фото із 2обновкою" - електронним браслетом, інформує "Дзвін".

- Методом спроб і помилок, з п’ятого разу, після врахування всіх зауважень адвокатів, які щоразу навчали працівників антикорупційного органу діяти в рамках закону, змусили їх дотриматись процедури і я, як законослухняний громадянин, одягнув електронний засіб контролю, - написав Поляков. - Ситуація комічна, адже нам довелось проводити лікбез для уповноважених детективів НАБУ (розмір зарплат яких сягає 60 тис. грн.) і змусити їх врешті-решт працювати як того вимагає чинне законодавство України! Якщо така, здавалося б, на перший погляд проста процесуальна дія їм не під силу, то про яку ефективність і дієвість органу в цілому можна говорити? P.S. Передаю естафету з браслетом Ситнику.

Поділитись

Коментарі

Єгор сказав:

Тільки за таке цинічне хизування треба гниду відправляти до бецегарні!

4erda4ok сказав:

А нічого що ти брав хабарі та купляв айфони( які злидні), це ж не частина обов’язків нардепа, тепер мабуть нардупа( вибачте).

Вгору