Черкащани хочуть повернути зупинку біля ЦДЮТ

23 серпня 2017, 23:01

На сайті Черкаської міськради з’явилась електронна петиція із проханням відновити зупиночний комплекс по вул. Смілянській, поруч із Центром дитячої та юнацької творчості, повідомляє "ВІККА".

Автор петиції Станіслав Сафонов зазначає, що біля будівлі ЦДЮТ на зупинці громадського транспорту завжди велике скупчення людей, тому там виникає потреба в наявності сучасної та зручної зупиночної конструкції для захисту від опадів та прямого сонячного проміння. За словами черкащанина, особливої актуальності це набуває в період спекотної погоди, коли десятки людей, в тому числі діти, очікують громадський транспорт на пекучому сонці.

Дану споруду розробити з врахуванням великого скупчення людей на зупинці з відповідними архітектурними та інтер’єрними рішеннями. Якнайшвидше вирішення питання сприятиме підвищенню комфорту та безпеки черкащан, які користуються послугами громадського транспорту", – йдеться в петиції.

никаких остановок. интервал 3-5 минут сказав:

не в коем случае. так хорошо там еще не было никогда. нужно прибрать еще собак здоровенных бродячих и наконец штрафовать тех кто пачкает столбы объявлениями. бабы с котомками на остановке там лишние-гляньте на противоположной стороне возле березки и дальше до мясного-вот где ад и бомжатня

Cocos сказав:

Стасик, ну ты и фраерок, в натуре! Из-за этого мафа ничего не видно: кто подьезжает, какие трамваи, и т.д. Так, что если чё: замастырь этот объект возле своего дома и посади келдыша шаверму продавать!

Вгору