Депутат Рибченко вийшов сухим із води у справі по керуванню автівкою в нетверезому стані

23 січня 2017, 23:46

7-46_2Соснівський райсуд Черкас постановив закрити провадження у справі про керування Олександром Рибченком автомобілем у нетверезому стані. Причина – за кілька днів до засідання сплив законний термін на винесення судового рішення, пише Інфоміст.

Так, слідством встановлено, що 8 жовтня минулого року близько 22.40 Рибченко керував автомобілем Mercedes-Benz з явними ознаками алкогольного спяніння. Від проходження освідування на встановлення ступеню алкогольного сп’яніння відмовився в присутності свідків, чим порушив вимоги п. 2.5 ПДР України.

Останнє судове засідання по справі відбулося 13 січня. Сам Рибченко на нього не з’явився, як, до речі, і на попереднє у листопаді.

Згідно з постановою Соснівського райсуду Черкас, вина депутата в скоєному адмінправопорушенні доведена, проте стягнення може бути накладено на нього не пізніше, як через три місяці з дня вчинення правопорушення. Оскільки правопорушення було вчинене в жовтні минулого року (тримісячний термін сплив всього за 5 днів до дати засідання – ред.) суддя прийняв постанову про закриття провадження.

Водночас, у червні минулого року депутат облради Михайло Мушієк був оштрафований на 3,4 тис. грн за керування автомобілем в нетверезому стані.

Нагадаємо, що з липня 2016 року в Україні зросли штрафи за водіння в нетверезому стані. Наразі мінімальне фінансове покарання за подібне адмінправопорушення – 10 тис. грн. Також передбачено позбавлення права керування транспортними засобами на строк один рік.

Поділитись

Коментарі

Вгору