Депутат міськради від “Батьківщини” попереджує “ударівців”, що за них можуть все вирішити

18 березня 2014, 18:05

На фоні Кримського референдуму, зухвалої поведінки Росії, напруги в країні в цілому, прикро, що нова влада дала привід критикувати себе призначенням голови Черкаської ОДА.

Про це написала депутат Черкаської міської ради від "Батьківщини" Наталія Коваленко у Facebook.

"І питання не в прізвищах, не в тому, що хтось чекав і не дочекався посади. Питання в підході. Не можна було так робити. Ні Кличку, ні Турчинову. Якщо кадрові пропозиції будуть вносити люди, які пройшли до ВР від ПР, то про які зміни в країні може іти мова?

Це тривожний сигнал в першу чергу для керівництва місцевого УДАРу. Якщо за них вирішили це питання, то так само може бути і в подальшому. За них і списки можуть сформувати, і при необхідності керівництво можуть порадити замінити. Таке часто бувало, коли партія з опозиційної ставала провладною. Одразу знаходилось багато бажаючих "порулить".

Тому, не треба шукати зовнішніх ворогів, тим більше серед людей, які були поряд з вами в революцію. Подивіться на тих, хто став зараз поряд з вами. І дивіться, аби вони вас не відтіснили Хоча, звичайно, це ваші внутрішні справи..."

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору