Незабаром у Черкасах призначать нового керівника ДАІ та міліції

18 березня 2014, 17:53

У МВС від сьогодні започатковується публічна процедура кадрових призначень на керівні посади в областях. Таке рішення було прийняте Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим у ході обговорення кадрового складу міліції з Головою Люстраційного комітету Єгором Соболєвим.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Усі, раніше призначені керівники обласних управлінь міліції та ДАІ, звільняються з посад і переходять в статус виконуючих обов’язків. Люстраційний комітет спільно з кадровою комісією МВС буде аналізувати роботу керівників на місцях, формувати пропозиції та подавати їх на розгляд Міністрові. Люстраційний комітет та громадськість, спільно з фахівцями міністерства проводитимуть публічний відбір кандидатів на зайняття вакантних та новостворених посад.

- Механізми публічного обговорення, консультацій з громадськістю, критерії оцінки, фільтри для лобізму, чорного і білого піару - все це обговорюємо і стверджуємо прозоро і в короткий термін. Це не буде розтягнута процедура, у країни немає часу для зволікань - починаємо прямо сьогодні пізно ввечері, - зазначив очільник правоохоронного відомства.

За словами Арсена Авакова, Єгор Соболєв запропонував до участі в процедурі з боку Люстраційного комітету, крім нього самого - від журналістського цеху Юрія Бутусова, а від правозахисних організацій - Євгена Захарова. Міністр схвалив цю пропозицію.

Вгору