“Ударівець” розповів, чому ніхто не представив нового губернатора

18 березня 2014, 18:13

Голова Черкаської обласної організації "УДАР" Віталій Іляшенко заявив, що кандидатуру Юрія Ткаченка на посаду голови облдержадміністрації спільно узгодили та висунули представники досі опозиційних партій - представники колишнього "Фронту змін", "Батьківщини" та "УДАРу". Сам же призначений у суботу голова ОДА є безпартійним.

- Я знаю, що це була ініціатива представників колишнього "Фронту змін", "Батьківщини" і "УДАРу". Це спільна кандидатура, яку визначили в Києві, але вона відійшла до квоти "УДАРу". На посаду губернатора було запропоновано саме Юрія Ткаченка, оскільки у ньому є такі три якості: порядність, професіоналізм і патріотизм. У нього є досвід, він успішний підприємець і бізнесмен. Я вже говорив, що вважаю, що на цю посаду потрібна незалежна, безпартійна людина. Він узяв на себе ризик на ці 3 складні місяці, - розповів Віталій Іляшенко.

Також він зазначив, що представлення нового очільника області повинен був робити представник Кабінету міністрів України, проте ніхто не захотів чи не зміг цього зробити.

- Я телефонував у Київ з приводу цього призначення, мені відповіли, що лише представник Кабміну має робити представлення. Там є позапартійні люди, є представники "Батьківщини", "Свободи". Я знаю, що представники "Свободи" та "Батьківщини" їздили і представляли у своїх областях голів ОДА. А щодо кандидатури Ткаченка, на жаль, ніхто з Кабміну не може чи не хоче його представити, оскільки він не є представником цих партій. Можливо, їм це і не вигідно в умовах парламентських виборів. Мене не вповноважили представляти людину. Мені сказали, що це має робити представник Кабміну. Інший компроміс - це три депутати від трьох партій могли б приїхати і хоча б спільно з ним виступити, - зазначив "ударівець".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору