Депо у Смілі розпочали адаптувати для нового дизель-потяга

18 вересня 2020, 16:37

У Смілі розпочали прводити до ладу депо,  для можливості технічного обслуговування дизель-поїзда ДПКр-3, що перевозитиме пасажирів за маршрутом Сміла – Черкаси Про це повідомив директор з якості ПАТ «КВБЗ» Тарас Беценко.

За його словами, після виконання робіт з адаптування локомотивного депо ТЧ-5 Одеської залізниці з'явиться можливістьі технічного обслуговування дизель-поїзда ДПКр-3. 17 вересня було організовано його випробувальну поїздку за маршрутом Черкаси – ст. ім. Т. Г. Шевченка.

До 26 вересня всі вказані спеціалістами КВБЗ невідповідності депо мають бути усунені в повному обсязі, і ДПКр-3 цього ж дня розпочне комерційні перевезення пасажирів на даному напрямку руху.

Зазначимо, дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу понад 8 місяців працював на важливому напрямку, доставляючи пасажирів із центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту Бориспіль у експрес-режимі. Унаслідок суттєвого скорочення повітряного пасажиропотоку, викликаного карантинними заходами через поширення коронавірусу, керівництво АТ «Укрзалізниця» вирішило перевести ДПКр-3 на один із регіональних напрямків.

Поділитись

Коментарі

Юрій сказав:

Цікаво, яку ж ціну на квитки загилять????

Татьяна сказав:

Близько 80грн

Ольга сказав:

Проїхати 30 км коштуватиме 80 грн.?!!! То краще вже на старому дизелі або автобусом.

Казбет сказав:

За такі гроші в ньому не буде пасажирів. А звідки інфа про 80 грн.?

Вгору