“МХП – Громаді” передали черкаським лікарням засоби індивідуального захисту на суму майже 95 000 грн

18 вересня 2020, 17:19

Майже три місяці минуло з часу останнього візиту команди Благодійного фонду "МХП - Громаді" в медичні заклади Черкащини у зв'язку із забезпеченням їх засобами індивідуального захисту та обладнанням для ефективної протидії коронавірусу в межах спільного проєкту Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19.

Сьогоднішній візит у КНП "Черкаська центральна районна лікарня" ЧРР та в Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, що в Червоній слободі, став продовженням хорошої ініціативи допомагати медичним закладам у протидії пандемії.

Для захисту медпрацівників цих двох закладів від Благодійного фонду було передано сьогодні ЗІЗів на загальну суму майже 95 000 грн, зокрема:

- 100 комбінезонів;
- 500 респіраторів;
- 400 пар рукавичок;
- 320 захисних медичних халатів.

Головний лікар ЦРЛ Микола Гуськов від імені усього колективу закладу подякував "МХП - Громаді" за допомогу і особливо за надані раніше кисневі концентратори, які, крім апаратів ШВЛ, найбільше потрібні у порятунку хворих з ускладненнями через коронавірусну хворобу.

Головна медична сестра КНП "Черкаський районний центр ПМСД" Вікторія Бондаренко особливо вдячна за надання засобів індивідуального захисту для персоналу закладу, адже разом із колегою Вірою Прокопенко несуть службу в мобільній бригаді, яка постійно виїздить на виклики зокрема й до хворих із підозрою на COVID-19.

За словами директорки Фонду Тетяни Волочай, допомога лікарням Черкащини в період поширення коронавірусу, яку надавав Благодійний фонд спільно з МХП, стала великим проєктом, яким пишається уся команда, причетна до порятунку нашого регіону від COVID-19.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору