ДемАльянс назвав свого кандидата на посаду мера Черкас та кандидатів по мажоритарним округах (перелік)

28 квітня 2014, 13:42

 

Цей тиждень для черкаського «Демократичного Альянсу» був досить насиченим та продуктивним: визначили список кандидатів, які балотуватимуться у міську раду по мажоритарним округах, затвердили список до міськради та оголосили про свого претендента на мера.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Наприкінці тижня команда «Демократичного Альянсу» зібралась для того, аби визначити, хто буде представником від партії на посаду міського голоси Черкас, а також, аби утвердити список до міськради.

На конференції одноголосно підтримано кандидатуру Сергія Гончара, як кандидата на посаду мера й визначено, що подаватиметься 30 членів партії у списку до міськради. Зокрема, перша п’ятірка – це Сергій Гончар, Таїсія Плахута, Костянтин Долецький, Олександр Ільченко та Юрій Пісняк.

- Ми йдемо командою, яка спровокувала, організувала і вела черкаський майдан. Зараз наша мета - привести ці майданівські обличчя до влади. Сили, креативу та організаційних здібностей у нас достатньо! - говорить кандидат на посаду міського голови м. Черкаси Сергій Гончар.

На застороги інших, що партія «Демократичний Альянс» досить молода й не має досвіду керування.

- Молодість – це якраз той час, коли є і бажання, і натхнення викластить більше, ніж люди старшого віку. Середній вік команди «Демократичного Альянсу» - 25 років. Це люди, які мають вищу освіту і вже встигли попрацювати й набути професіоналізму. Команда «Демократичного Альянсу» не має досвіду палити бюджет, розкрадати гроші управляти містом радянського типу і, я не думаю, що цей досвід корисний, - зауважив Гончар.

Також цього тижня відбулась партійна конференція «Демократичного альянсу», під час якої було визначено кандидатів по мажоритарним округах.

– Ми стали дорослими і готові йти в міську раду, – привітала учасників конференції головуюча зборів Таїсія Плахута.

А далі одноголосно ухвалили рішення, що від партії «Демократичний Альянс» балотуватимуться до міської ради 27 кандидатів-мажоритарників це:

1. Паламаренко

2. Пісняк

3. Остряніна

4. Панасенко

5. Мироненко

6. Плахута

7. Долецький

8. Гончар

9. Пластун

10. Канівець

11. Демченко

12. Супрунович

13. Друмашко

14. Таран

15. Селецький

16. Загородній

17. Науменко

18. Барабаш

19. Павловська

20. Діденко

21. Тарасенко

22. Кравець

23. Іщенко

24. Лінник

25. Заканич

26. Дувінський

27. Рекун

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору