100-річна уманчанка стала «Жінкою року»

28 квітня 2014, 14:08

Днями Дарія Антонівна Іваненко, поважна жителька м. Умань, відсвяткувала свій 100-річний ювілей. В нинішньому році Дарію Антонівну удостоєно звання «Жінка року» в номінації «Активне довголіття». Про це інформує «Нова Доба» з посиланням на Товариство Червоного Хреста України в Черкаській області. 

Своїх батьків ювілярка не пам’ятає. Дарія Антонівна виховувалась в прийомній сім’ї. Закінчила 7 класів Ульянівської школи, згодом – курси Голованівського агротехнікому. В 1932 році з сім’єю переїхала до м. Умань, де й вийшла заміж. Однак, попереду був Голодомор, тяжкі часи воєнного лихоліття, післявоєнна відбудова. Як і багатьом в ті буремні часи, Дарії Антонівні довелося пізнати гіркоту втрат. Проте вона зуміла зберегти щирість і відкритість, залишившись людяною, доброю та чуйною у ставленні до інших.

Дарія Антонівна любить людей. В свої сто років жінка радо зустрічає гостей та читає для них вірші. Як зізнається сама, завжди надавала перевагу гарній класичній поезії.

Загалом, ювілярка народила чотирьох дітей. Сьогодні виховує шістьох онуків, чотирьох правнуків. Та з гордістю розповідає їм, що все свідоме життя є членом Товариства Червоного Хреста.

В нинішньому році Дарію Антонівну удостоєно звання «Жінка року» в номінації «Активне довголіття».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору