Даценко каже, що губернатором Черкащини буде Ткаченко

14 березня 2014, 13:53

 

Народний депутат Леонід Даценко повідомив, що головою черкаської облдержадміністрації буде Юрій Ткаченко – голова Черкаської ДПА за часів губернаторства Олександра Черевка на Черкащині. Про це він написав у Facebook.

«Остання інформація – головою Черкаської облдержадміністрації попри протести громади таки мають призначити Юрія Ткаченка, екс-голову Черкаської ДПА при губернаторі Олександру Черевку. Зрозуміло, що він не відповідає критеріям. Якби не війна із Росією, мені було б навіть цікаво послухати пояснення з приводу цього призначення тієї політсили, за чиєю квотою проходить Ткаченко».

 

ТЕЗКА сказав:

З офіційних джерел стало відомо, що на свої зборах Ткаченка підтримав Народний Рух України, та Українська Народна Партія,а тому член партії “Батьківщина” Даценко ще цього не знає!

ТЕЗКА сказав:

Mykola Bulatetsky

Вчера

.

На наші звернення “народна рада” БАНДАренка включає аргументи по своїх кандидатурах, типу Пустовар – чесний міліціонер, Іванченко – чемний даївець, Кононенко – полум’яний чекіс, Миколенко – то взагалі людина честі й совісті, а Булатецький, Микола Каплій, інші – провокатори.
Друзі прошу пишіть, інформуйте нас, керівників держави, суспільство, щоб не було гірше, ніж при Тулубові.
З любов’ю до черкащан Микола Булатецький.

P. S. Колеги інформують, що подібні бандоради пруть до влади на Миколаївщині, в Івано-Франківську, на Київщині. Вихід один: премо їх у владу або із влади через Майдани.

Вгору