Cкандальний телеканал поновив мовлення у Черкасах

02 травня 2016, 22:55

444c34e4c041a575934e57524f89767920 квітня о 11-30 телеканал Антена повністю поновив своє мовлення в Черкасах. Про це на ФБ повідомив керівник телеканалу Валерій Воротник, пише "Провінція".

- Ми щиро дякуємо всіх, хто нас підтримав в ці 20 днів ефірної тиші. Вважаємо, що це перемога не тільки нашого колективу, що спромігся захистити свої професійні права, це перемога всіх Черкащан. У нас попереду довге і цікаве життя....

Я щиро дякую багатьом народним депутатам України, зокрема Олегу Петренко, що в тяжку хвилину підставили нам своє плече і підтримали нас...

Нагадаємо, 8 квітня 2016 року було  припинено поширення сигналу черкаського  телеканалу “Антена”, який вів цілодобове власне мовлення в форматі новинної ротації для абонентів кабельних мереж 300-тисячного міста Черкаси.

Директор телеканалу «Антенна+» Валерій Воротник висловив впевненість, що однією з причин вимкнення підпорядкованого йому медіа-ресурсу є політичне замовлення та тиск на Національну раду з питань телебачення та радіомовлення з боку з його політичних опонентів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Сергій :

То не канал, а смітник. Робить все щоб Толіку вгодить. Достатньо було роликів взимку на тематику прибирання снігу, щоб розумна людина зробила висновок про той кАНАЛ.

Андрій :

Реально найкращий телеканал міста і області. Крім “Антени” дивитися більше нічого. І до всього журналісти мають власні погляди на події і вміють захищати свої переконання.
Тому і зрозуміло, що чергове закриття організували “друзі” – Ткаченко, Одарич, Бродський. Дуже добре, що правда перемогла ті антиукраїнські сили!
Щиро вітаємо колектив телеканалу з поверненням у інформпростір. Вас ці три тижні черкащанам дуже бракувало.

Іришка :

В Черкассах медиа на самом деде деградируют. Когда то жила в этом чудесном городе, так читала только газеты “МЧ” и “Антенну”. Все остальное – безнадежный отстой. Теперь далеко от Черкасс. Но “Антенна” у меня дома на смарт-ТВ настроена в первом десятке кнопок. Иногда ностальгирую по родному городу и смотрю этот телеканал. Зашла на страничку “Вика”, стало грустно совсем. у “Росси” вообще в интернете нет странички. А вот “Антенна” – классный телеканал. На саомом деле удивительный формати очень качественная работа журналистов. Даже не верится, что это все делается в провинциальных и забытых Богом Черкассах. Хотя! В свое время и газета была на высоте и совсем даже не провинциальная.

Алена :

С большим сожалением узнала, что “карманная студия” вновь в эфире…Одно и тоже крутят и крутят, повторяют и повторяют, как телеканал для душевнобольных. Странный вкус у Андрея в 15.36! Это каким же нужно быть ограниченным, чтобы эту дешёвую, примитивную студию называть “найкращим каналом”??? Я вообще удалила этот канал, чтобы не забивать себе голову мусором.

Вгору