Це – політичне замовлення, – Воротник про ситуацію із Антеною

11 квітня 2016, 20:30

photoДиректор телеканалу «Антенна+» Валерій Воротник впевнений, що однією з причин вимкнення підпорядкованого йому медіа-ресурсу є політичне замовлення та тиск на Національну раду з питань телебачення та радіомовлення з боку з його політичних опонентів - Сергія Одарича та Михайла Бродського. Про це Валерій Воротник  заявив на прес-конференції 11 квітня 2016 року.

За його словами, телеканал «Антенна+» з моменту свого створення у 2006 році зазнавав постійного переслідуваний з боку його опонентів, які обіймали керівні посади в органах державної влади та місцевого самоврядування. Традиційно Валерій Воротник не оминув увагою колишнього мера Черкас Сергія Одарича та його бізнес-партнера Михайла Бродського. Вони, переконаний Воротник, свого часу намагалися його підірвати та відібрати приміщення «Антенни+».

- Надалі інтереси політичних супротивників Сергія Одарича, Михайла Бродського та Сергія Тулуба співпали - газета припинила свій випуск а телеканал так само був відімкнутий, - директор Антенни.

Щодо теперішньої ситуації навколо телеканалу Валерій Воротник зазначив, що він із іншими засновниками телеканалу вирішив не подовжувати ліцензію, а створити нову структуру на базі ГО «Центр медіаініціатив». Відповідний пакет документів було подано на розгляд Національної ради з телебачення та радіомовлення. Остання, за словами Валерія Воротника, виключно через формалізм та бюрократичну складову не розглянула вчасно надану документацію до кінця березня, а призначила її розгляд на 14 квітня 2016 року.

Фактично вимкнення телеканалу не було неочікуваним, оскільки попередження надходили і від оператора кабельної мережі «Воля» та від представника Нацради з питань телебачення та радіомовлення.

- Несподівано 7 квітня почалася фактично істерика з боку представника Національної ради в Черкасах, вона вимагала від «Волі-кабель» негайно припинити трансляцію. «Воля» до нас звернулася з листом-проханням взяти офіційного листа - якщо його не буде вони призупинять наше мовлення, - заявив Валерій Воротник.

Разом з тим, Валерій Воротник наголосив, що у вимкненні телеканалу вбачає також політичне замовлення, оскільки в приватних бесідах з ним чиновники Нацради зазначали, що на її керівництво здійснюється серйозний вплив від політичних опонентів каналу. На запитання нашого кореспондента – хто цей замовник, Воротник відповів: „Це дії членів Нацради, які знаходяться під корупційним впливом Сергія Одарича та Михайла Бродського, і в цій ситуації не обійшлося без їх впливу” .

Також Валерій Воротник зазначив, що керівництво каналу звернулось до керівництва держави, народних депутатів України, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з проханням сприяти об’єктивному розгляду цього проблемного питання та максимально нівелювати корупційну складову. Також він заявив, що складає з себе повноваження директора телеканалу і колектив каналу буде обирати нового керівника.

Водночас, в коментарі „Про все” представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Черкаській області Надія Горбаченко, відкинула всі звинувачення у бюрократизмі та політичному замовленні. За її словами, телеканал припустився помилок при заповненні та поданні документів. Зокрема, не вказав кінцевого бенефіціара телеканалу.

Поділитись

Коментарі

Олена сказав:

По-моему, це вже схоже на параною!Скрiзь та всюди Воротнику ввижаються Одарич з Бродським! Панi Горбаченко ясно вказала на його помилки, та нi, його понесло! Як завжди. ось чому я радiю, що нарештi у нас не буде каналу, що займаеться виключно помстою та скандалами, пов”язаними з iм”ям екс-мера. Досить вже лити помиi та розбурхувати людей, втомлених i так непростим життям. Нехай знайде собi бiльш позитивне заняття.

Вгору