Чи безпечний для дітей новий гімнастичний комплекс у Черкасах?

31 жовтня 2018, 13:38

Новий гімнастичний комплекс у кінотеатрі «Мир» досі не ввели в експлуатацію

Міський гімнастичний комплекс в приміщенні колишнього кінотеатру «Мир», який урочисто відкрили ще місяць тому досі лишається не введеним в експлуатацію. Про це стало відомо під час наради у міського голови Черкас, де заступник начальника управління ДАБК Борис Євмина назвав його небезпечним для дітлахів. Натомість у міській раді та профільному департаменті стверджують, що комплекс готовий до експлуатації і є безпечним для дітей. 

Як повідомив у коментарі "Про вседиректор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов, всі будівельні роботи в комплексі завершено та здійснено необхідні погодження з авторським наглядом і технаглядом та виготовлено технічний паспорт на будівлю.  Комплекс повністю готовий до експлуатації та до проведення навчально-тренувального процесу ДЮСШ.

- Через бюрократичну тяганину з боку деяких чиновників цей об’єкт ніяк не введуть в експлуатацію. Мені незрозуміла їхня прискіпливість саме до цього об’єкту. У понеділок, 29 жовтня, на вранішній нараді в міській раді прозвучала фраза, що цей об’єкт  є небезпечним для дітей. Але це не відповідає дійсності. Вся проблема в тому, що питання введення в експлуатацію комплексу гальмують бюрократичні перепони, штучно створені окремими чиновниками, - розповів пан Воронов.

На думку чиновника, проблеми з нормальни функціонуванням об'єкту виникли саме через затягування процесу введення в експлуатацію з боку ДАБК.

- Ми вже місяць запитуємо в ДАБК, що нам потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему. Ми готові виконати всі необхідні приписи та сплатити штрафи, якщо це буде необхідно.  Технічний нагляд вже місяць просить у ДАБК вказати на проблемні питання, які необхідно вирішити. А у відповідь їх «футболять», і питання лишається невирішеним. Ми дуже зацікавлені у найшвидшому введенні цього комплексу в експлуатацію, адже подібних тренувальних баз в регіоні більше немає, - зауважив чиновник.

У міській раді повідомили, чому новий гімнастичний комплекс досі не ввели в експлуатацію

На прохання прокоментувати ситуацію, що виникла з функціонуванням гімнастичного комплексу, заступник начальника управління ДАБК Борис Євмина повідомив, що він не готовий говорити про це,  оскільки ще не вивчив всю необхідну документацію.

-  Ми обговорювали це питання на нараді у міського голови. Зараз я буду спілкуватися з представниками підрядника та технічним наглядом, щоб якось вирішити цю проблему, - пояснив Борис Григорович.

Новий гімнастичний комплекс у кінотеатрі «Мир» досі не ввели в експлуатацію

А от заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар переконаний, що чиновники ДАБК свідомо блокують роботу ДЮСШ "Спартак", вихованці якої тренуються в комплексі. Він вбачає у цій ситуації політичний підтекст та створення можливості для корупційної складової.

-  Черкаський гімнастичний комплекс повністю готовий до занять спортом. ДАБК говорить про невиконання якихось бюрократичних процедур, тобто йдеться про брак якихось папірців. Це при тому, що саме ДАБК неспроможне назвати якісь конкретні зауваження.  Коли на прийомі у керівника ДАБК були представники технічного нагляду, тоді жодних зауважень не було, - повідомив пан Ботнар. - Сьогодні на цю тему я буду спілкуватися з міським головою. ДАБК забов’язане надати конкретні зауваження, і вони будуть негайно усунуті. Наскільки мені відомо, цих зауважень ДАБК не надає вже тривалий період часу, і тільки вчора вони згадали, що є якісь недопрацювання.

Директорка КДЮСШ "Спартак" Тетяна Бордовська у коментарі "Про все" повідомила, що не втручається в спори між чиновниками Черкаської міської ради і ДАБК, а сам комплекс готовий до експлуатації.

- Я відповідаю за навчально-тренувальний процес. Заняття проводяться. Щодо теплопостачання, вже все опломбовано та готове до підключення, - повідомила Тетяна Володимирівна.

Підготував Олександр Носенко

Тарас сказав:

Хах! По ходу, Євмина хоче зняти “кеш” із підрядника)) Чого можна було очікувати від регіонала?

Вгору