Черкаси хочуть перетворити на спортивну столицю України

01 жовтня 2018, 15:40

Черкаси хочуть перетворити на спортивну столицю України

Міський гімнастичний комплекс в приміщенні колишнього кінотеатру «Мир» урочисто відкрили вчора, 30 вересня, у Черкасах. Тренувальна база спортивної школи оснащена новітнім інвентарем, на якому вже тренуються діти міста.

Новий гімнастичний комплекс складається з трьох зал: зали для гімнастики, зали для занять з фізичної підготовки та великої зали для проведення змагань з гімнастики.

У спортивній школі вже займаються близько 300 черкаських гімнастів та гімнасток, яких тренують 14 тренерів.

Черкаси хочуть перетворити на спортивну столицю України

На свято відкриття завітали юні спортсмени, містяни та представники владці. Окрім того, на відкриття комплексу було запрошено лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока.

Як зазначив Олег Ярославович, завдяки створенню таких тренувальних баз для підростаючого покоління, Черкаси отримують потенціал для перетворення на спортивну столицю України.

- Мені б дуже хотілося, щоб Черкаси стали спортивною столицею України. Для того є всі передумови. Бо все, що ми робимо – робимо заради наших дітей, заради майбутнього. Українські діти повинні мати всі можливості позитивно розвиватися, оскільки спорт є однією зі складових розвитку, — повідомив Олег Тягнибок.

Як зазначила директор черкаської ДЮСШ «Спартак» Тетяна Бордовська, у спортивній школі, якій вже 53 роки, давно мріяли про власну матеріально-технічну базу. Керівництво і тренери багато разів зверталися до міської влади із проханням створити в Черкасах власний гімнастичний комплекс.

- Ми звернулися до департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради з проханням створити таку школу. І нас почули. Я вдячна всім, хто підтримав нас та допоміг здійснити нашу мрію, — сказала пані Тетяна.

Зі слів директора департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР, «свободівця» Сергія Воронова, комплекс було створено та реконструйовано за три роки,  починаючи з 2016 року. На реконструкцію приміщення колишнього кінотеатру було виділено понад 10 мільйонів гривень, а разом із придбанням необхідного обладнання загальний кошторис сягнув близько 14,5 мільйонів гривень. Кошти на новий комплекс було залучено, як з державного, так і з міського бюджетів.

Черкаси хочуть перетворити на спортивну столицю України

Заступник міського голови, очільник «Свободи» Черкащини Юрій Ботнар повідомив, що міська влада не збирається зупинятися на досягнутому та готова докладати максимум зусиль, щоб перетворити Черкаси на місто спортивних перемог.

- Ми крок за кроком продовжимо перетворювати Черкаси на спортивну столицю України, і нас ніщо і ніхто не зупинить. Ми будемо стелити нові футбольні поля, встановлювати боксерські ринги, будувати спортивні комплекси для того, аби черкаська громада та українська нація були здоровими. Адже чим більше ми витратимо на спорт, тим менше ми витрачатимемо на медицину, — заявив Юрій Ботнар.

Черкаси хочуть перетворити на спортивну столицю України

На завершення урочистостей учасники заходу змогли оглянути нове приміщення та показові виступи гімнастів-вихованців ДЮСШ «Спартак».

сергей сказав:

Ботнар—когда поле будет готово на стадионе???

Іван сказав:

Відразу, як тільки криворукий Халай почне щось робити.

Вгору