Чорнобай прикрасило патріотичне панно (фото)

30 серпня 2017, 11:57

23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора селище Чорнобай прикрасило патріотичне панно. Виконали його юні художники з Чорнобая, Веселого Хутора та Васютинець, пише "Нова Доба".

Весною за ініціативи голови громадського формування «Народна самооборона» Анатолія Гички на Чорнобаївщині стартував районний учнівський проект «Свобода». Відбувся він за підтримки голови районної державної адміністрації Сергія Джоболди, депутата обласної ради Миколи Пошиваника, голови правління Чорнобаївського районного споживчого товариства Олександра Чупруна, місцевих підприємців Миколи Муньки, Василя Шведа, Павла Томченка.
У рамках проекту відділом освіти у навчальних закладах проведено конкурс малюнків, присвячених подіям на Майдані та захисникам України. 10 переможців були винагороджені невеличкими заохочувальними призами та отримали можливість виконати почесну місію – розмалювати стіну вздовж траси стратегічного значення, якою слідують військовики в зону АТО.

У червні школярки Марія Петренко, Сніжана Аністратенко, Аліна Мурав’я (Чорнобаївська ЗОШ №1), Яна Ткалич, Софія Огнівенко (Чорнобаївська ЗОШ №2), Олександра Семенова, Аня Голік, Марічка Гончарова (Чорнобаївська гімназія), Анастасія Мусійчук (Веселохутірський НВК) та Аліна Мосур (Васютинський НВК) з відповідальністю взялися до роботи. Понад два місяці, незважаючи на погоду, яка не завжди сприяла творчості, юні художники наносили спільне декоративне панно на стіну, підготовлену Чорнобаївським районним споживчим товариством. Керувала творчим процесом керівник зразкового колективу «Юний художник» районного центру дитячої та юнацької творчості Ольга Стеблина.

До Дня Прапора малюнки були завершені. Крім того, на прилеглій території проведено благоустрій, до малюнків проведено освітлення, встановлено лавочку, флагштоки, на яких і замайоріли 23 серпня прапори України та Євросоюзу.

Зранку на урочистостях, приурочених двом великим державним святам та реалізованому проекту «Ми діти твої, Україно!», біля символічної стіни під назвою: «Україно моя, ти у серці – одна. Ти для мене – найкраща у світі!», учнівську молодь райцентру та громадськість, яка завітала на захід, привітав голова РДА Сергій Джоболда, голова ГФ Анатолій Гичка та одна із переможниць проекту − Аліна Мосур.
Відтепер жителі та гості райцентру, які прямують вулицею Черкаською, можуть побачити дитячий погляд на події на Сході країни та мирний образ України, створений вихованцями ЦДЮТ. А військовики, які проїжджають цією трасою в зону АТО, відчують ту підтримку і любов, з якою діти чекають на них вдома.

Після завершення офіційної частини юні художники та їх наставники – викладачі гуртків ЦДЮТ − підписали від імені чорнобаївців щирими побажаннями перемоги та щасливого повернення додому стяг України, який того ж дня разом із черговим вантажем та сотнею прапорів України відправився на Схід у першу танкову бригаду, яка дислокується на Луганщині.

А в райдержадміністрації пройшли урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. З державними святами присутніх привітала заступник голови РДА Валентина Стилик та вручила заслужені нагороди АТОвцям.

Почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України «За досягнення у військовій службі ІІ ступеня» відзначено учасника АТО, сільського голову села Старий Коврай Анатолія Савченка.
За захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності держави та з нагоди Дня Незалежності України Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджено заступника військового комісара з територіальної оборони Чорнобаївського районного військового комісаріату Леоніда Науменка та старшого офіцера відділення комплектування Чорнобаївського районного військового комісаріату Артема Савченка.
Святковий настрій нагородженим військовикам та всім гостям заходу подарували відеовітання жителів Чорнобаївщини з Днем Незалежності України та прекрасні пісенні виступи Тамари Черевань, Юрія Кишки, Вікторії Євич, Ольги Ворони, Валентини П’ятікової, вокального ансамблю ДШМ (керівник Тетяна Жовтова). Завершили урочистості Гімном України, який зі сцени виконали викладачі школи мистецтв.
Вгору