Чорнобаївські “Вікінги” здобули нагороди на чемпіонаті світу GPA-IPO 2018

27 листопада 2018, 16:13

Чорнобаївські "Вікінги" здобули нагороди на чемпіонаті світу GPA-IPO 2018

Чорнобаївські "Вікінги" гідно представили свій клуб на чемпіонаті світу GPA-IPO 2018 з пауерліфтингу, силового двоборства, жиму лежачи та станової тяги, який нещодавно відбувся у Києві. 

Семеро спортсменів вперше випробовували свої сили на змаганнях такого високого рівня за значимістю і рангом й повернулися додому в нових для себе титулах - чемпіонів світу.

Участь у цих престижних змаганнях взяло понад 380 учасників, які виступали у 624 номінаціях, серед яких представники багатьох країн: Монголії, Латвії, Фінляндії, США, Індії, Туреччини, Грузії, Ізраїлю та інших.

Не одній з країн за всі часи проведення турніру не вдалося зібрати такої великої  кількості учасників силових видів спорту на одному помості. Аби вкотре надихнути чорнобаївських атлетів на нові успіхи та гідно представити свою команду, до столиці приїхав президент спортивного клубу "ВІКІНГ" Григорій Душейко, головний меценат проведення чемпіонату cвіту.

Чорнобаївські "Вікінги" здобули нагороди на чемпіонаті світу GPA-IPO 2018

Звертаючись на святі cили до спортсменів, тренерів та вболівальників Григорій Душейко зазначив, що пауерліфтинг, як однин із найважчих видів спорту продовжує жити, несеться в маси. Молоді люди хочуть розвиватися, виховуватися спортивними, сильними, щоб у майбутньому захищати честь країни. Побажав, щоб чемпіонат світу для кожного учасника став яскравою подією, яка запам'ятається прекрасними враженнями, чудовим настроєм, дружніми спілкуваннями та спортивними успіхами.

- Бажаю всім учасникам чемпіонату світу завжди демонструвати найкращі результати для того, щоб у запеклій  безкомпромісній, спортивній боротьбі завжди визначати тільки найсильніших. Зичу вам молодості, здоров'я терпіння, наснаги, оптимізму та нових яскравих перемог. Слава Україні! - сказав на завершення Григорій Душейко.

А далі спортсмени, один змінюючи іншого, вступали до бою за досягнення найкращих результатів та демонстрували вдалі спроби встановлення рекордів України, Європи та світу.

Чудова фізична підготовка та жага до перемоги також забезпечили спортсменам СК “ВІКІНГ” високі результати. Вони побили власні рекорди, а значить, піднялися на одну сходинку вище у своєму саморозвитку.

Тож, взявши участь у дев’яти вправах, у своїх вагових та вікових категоріях, вибороли  вісім золотих, одну срібну та одну нагороду в абсолютній світовій першості і показали наступні результати:

Валентин Гонтар, капітан команди (МСМК):

- пауерліфтинг до 82,5 кг - 1 місце (сума 655 кг);

- за вправами: присідання 240 кг, жим 150 кг, станова тяга 265 кг.

- пауерліфтинг (серед всіх вагових категорій) - 3 місце;

- станова тяга до 82,5 кг - 2 місце (265 кг).

Вадим  Гришко (МСМК):

- підйом штанги на біцепс до 67,5 кг - 1 мiсце (62,5 кг).

Віталій Раковський (МС):

- підйом штанги на біцепс до 82,5 кг - 1 мiсце (70 кг).

Олексій Жадько (КМС):

- двоборство (Push & Pull) до 100 кг - 1 місце (сума 357,5 кг);

- за вправами: жим 137,5 кг, станова тяга 220 кг.

Вражають досягнення і юних атлетів:

14-річний Денис Микульський:

- станова тяга до 82,5 кг - 1 місце (185 кг Teen 13-15);

- виконав три рекорди : України, Європи та світу.

15-річна Марія Карпич (КМС):

- екстремальний жим штанги вагою 25 кг - 1 місце (83 повторення Teen 13-15);

- виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу (МСМК).

14-річна Віта Зоря 14 років (МСМК):

- підйом штанги на біцепс до 60 кг - 1 мiсце (35 кг Teen 13-15 );

- екстремальний жим штанги вагою 35 кг - 1 місце (57 повторень Teen 13-15);

- встановила Рекорд України й виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу (МСМК).

Чорнобаївські "Вікінги" здобули нагороди на чемпіонаті світу GPA-IPO 2018

(Зліва на право): чемпіон світу з пауерліфтингу, капітан команди СК «ВІКІНГ» Валентин Гонтар, президент GPA-GPA-D Europe Богдан Воробей та головний меценат чемпіонату світу 2018 - Григорій Душейко з сім'єю

Після підбиття підсумків та нагородження президент GPA-GPA-D Europe Богдан Воробей подякував представникам усіх країн, які взяли участь у змаганнях, усім членам організаційного комітету, суддям, усім спонсорам, особливо одному із головних - Григорію Душейку за надану підтримку для того, аби свято відбулося на найвищому рівні. Побажав усім міцного здоров’я, наснаги та сили, й надалі розвиватися, боротися та досягати.

Загалом спортсмени залишилися задоволені від поїздки. За словами капітана спортивного клубу Валентина Гонтара, 2018 рік став для команди рясним на перемоги та позитивні емоції. А це свідчить про професіоналізм пауерліфтерів і гарні наміри надалі розвиватися.

Рівень суперників на чемпіонаті був дуже сильний, дуже серйозний, але й вони ретельно готувалися до такої головної події в їхньому житті, до важкого протистояння й кожного дня тренувалися, покладавшись лише на власні сили. Хоча, як згадують, починали відвідувати спортивний зал задля того, щоб мати гарну фізичну форму. Ніхто тоді й не мріяв про участь у змаганнях та спортивні здобутки. Але коли об’єдналися в одну команду, пауерліфтинг став для них найбільшим зхопленням, до якого ставляться серйозно - ставлять перед собою нові завдання, випробовуючи можливості свого організму.

Коментарі

Вгору