Зниклого у Маньківці чоловіка знайшли мертвим у ставку: стали відомі подробиці (ОНОВЛЕНО)

23 жовтня 2020, 17:02

У селищі Маньківка знайшли мертвим раніше зниклого  Олександра Ліщинського. Про це виданню «Про все» повідомила мати Галина Ліщинська. Тіло 32-річного чоловіка виявили у місцевій водоймі випадкові перехожі.

Олександр зник безвісти ще минулого понеділка, 19 жовтня. З 21-го жовтня його почала шукати поліція. Родичі та знайомі також були організовані для «прочісування» території. В день зникнення чоловіка бачило кілька людей в різний час. Батько Олександра самостійно обійшов 5 ставків, проте свого сина ніде не помітив.

Поки немає причин вважати, що чоловіка вбили, кажуть правоохоронці.

- На перший погляд ознак насильницької смерті немає,  - розповів начальник Маньківського райвідділу поліції Ігор Голота. – Знайшли його випадково місцеві люди, які саме проходили повз ставок.

За кілька годин після оприлюднення інформації про страшну знахідку сестра Олександра Ліщинського у соцмережі опублікувала допис, в якому припускає, що брата все ж могли вбити. За її словами, у нього розбита голова. Поліція поки чекає на результати роботи фахівців. Ті мають остаточно визначити, що стало причиною смерті маньківця.

Підготував Сергій Радченко

Поділитись

Коментарі

Вгору