Черкаси потерпають від крадіїв ліфтового обладнання

21 травня 2018, 15:14

У Черкасах не на жарт розгулялися ліфтові крадії. Ліфтове обладнання у багатоповерхівках крадуть чи не щодня. На це під час ранкової наради поскаржилися керівники черкаських служб утримання будинків, інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Як зазначила головний інженер КП «Соснівська СУБ» Світлана Івінська, особливо проблемним у цьому відношенні є Південно-Західний район Черкас.

- Останній показовий випадок трапився за адресою Корольова, 14. Там вкрали ліфтове обладнання. Тільки-но ми придбали нову котушку, відновили роботу ліфта, як наступного дня обладнання знову вкрали. Тепер ми просимо мешканців будинку, щоб вони збирали гроші і купували його власним коштом, - говорить представник служби утримання будинків.

Прикметно, що крадіжки стаються навіть у тих під’їздах, які обладнані домофонами та металевими гратами. Тож працівники СУБів розвішують оголошення, у яких просять мешканців бути пильними і давати відсіч крадіям ліфтового обладнання.

- Хочу ще раз звернутися до черкаських мешканців багатоповерхівок. Будьте спостережливими і відповідальними. Якщо побачите, що у приміщенні, де знаходиться ліфтове обладнання, відбуваються якісь підозрілі дії, одразу повідомляйте у правоохоронні органи або СУБ. Адже від цього залежить, чи працюватиме ліфт у вашому будинку, - зазначив під час наради заступник міського голови Ігор Волошин.

Станом на 21.05.2018 через ліфтових крадіїв не працюють 10 ліфтів.

Коментарі

Ольга сказав:

Доки є куди здавати, доти будуть красти. Владу влаштовує, мабуть, такий стан речей. Скоро будемо не тільки без ліфтів, а й без кабельного ТБ, мобільного зв”язку, тощо. Прикро, що кришуючи пункти прийому, заради особистої наживи, оті нЕлюди позбавляють нормального життя, а ще й за свої особисті гроші люди повинні відновлювати вкрадене. Чи не досить оце терпіти? Негайно закрити оті гадюшники і все одразу закінчиться.

Вгору