Черкаси підписали Меморандум про співпрацю з БФ “Карітас Маріуполь”

23 листопада 2022, 08:37

Виконавчий комітет Черкаської міської ради та Благодійна організація «Парафіяльний Благодійний фонд «Карітас Маріуполь» підписали Меморандум про співпрацю. Це дозволить об’єднати зусилля для підтримки соціально незахищених верств населення як із числа внутрішньо переміщених осіб, так і жителів Черкас.

«Парафіяльний Благодійний фонд «Карітас Маріуполь» створений 2015 року і входить у Всесвітню мережу «Caritas Internationalis». Їхня мета – допомога людям у скрутних ситуаціях незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

Заступник директора «Парафіяльного Благодійного фонду «Карітас Маріуполь» Євген Чако розповів, що у зв’язку з бойовими діями в Україні організація переїхала до Черкас. Тут майже 60 фахівців допомагають людям продуктами харчуванням, гігієнічними наборами, речами, обладнанням у шелтери, здійснюють видачу грантів для переселенців (медичних чи грошових), надають юридичну й психологічну підтримку, облаштовують дитячий простір тощо.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко поінформував, що незабаром у Черкасах відкриють тимчасове житло для внутрішньо переміщених осіб на 350 місць. Нині облаштовують ще одне приміщення на 150 місць, упродовж наступного року мають відкрити ще кілька шелтерів. Людей, які залишилися жити в Черкасах, планують працевлаштовувати й залучати до активного життя громади.

«Підписання меморандуму відкриває, зокрема, широкі можливості для підтримки гуманітарних проектів та комунальних закладів соціальної сфери міста, – говорить заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава. – Оскільки в умовах воєнного стану бюджет міста не може фінансувати всі видатки, за допомогою БФ «Карітас Маріуполь» сподіваємося залучити під проектну роботу додаткові фінансові ресурси, грантову допомогу закордонних донатів та міжнародних компаній. Ця співпраця дозволить нам підсилити роботу соціальної сфери Черкас і допомагати людям».

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору