Одночасно житиме 350 осіб: у Черкасах кімнати шелтеру для переселенців готові до заселення

23 листопада 2022, 08:02

Вже найближчим часом у Черкасах розпочне свою роботу тимчасовий притулок для внутрішньо переміщених осіб і сімей з дітьми, що знаходиться у приміщенні колишньої дитячої поліклініки.

Ремонтні роботи та наповнення шелтеру проводили коштом міської бюджету.

– У шелтері зможуть одночасно проживати 350 осіб. На першому поверсі створено всі умови для людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Кімнати розраховані на 2-3 особи. Тут немає порогів, встановлено широкі двері, душові й туалети також пристосовані для таких категорій людей, – розповідає директорка Черкаського міського центру соціальних служб Людмила Савранська. – На 2-4 поверхах житимуть матері з дітьми. Є кімнати розраховані на 2-3 особи та на 4-5 осіб для великих сімей. На цих поверхах в окремих кімнатах встановлено двохярусні ліжка. З меблів також будуть шафи, столи зі стільцями й тумбочки.

На 2 поверсі буде обладнано ігрову кімнату, де діти зможуть проводити час під наглядом і супроводом соціального працівника. Тут батьки матимуть можливість ненадовго залишати дітей, щоб владнати свої справи.

Підготовчі роботи тривають і вже незабаром в шелтері знайдуть прихисток люди, які найбільше потребують захисту та підтримки – жінки з дітьми, одинокі літні люди та люди із інвалідністю.

За інформацією пресслужби департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору