Черкаси перемогли у конкурсному відборі для створення літніх клубів

11 липня 2023, 17:23

Черкаси вдруге перемогли у конкурсному відборі для створення літніх клубів у межах ініціативи DECIDE Summer Clubs 2023 "Ми вдома – в Україні".

Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

За ініціативи департаменту освіти та гуманітарної політики було подано заявку на участь, де з-поміж 430 заявлених територіальних громад обрали 50 переможців, серед яких і Черкаська громада.

У межах швейцарсько-українського проєкту DECIDE Summer Clubs 2023 "Ми вдома – в Україні", що організовується за підтримки Міністерства освіти і науки України, проведуь цікаві та корисні активності.

Обов'язковим елементом стане освіта для демократичного громадянства, прав людини, медіаграмотності та безпеки, надання психологічної підтримки через арттерапії, ігри і квести з історії громади, спортивні розваги, квести щодо здорового харчування та здорового способу життя.

Для педагогічних працівників, яких залучатимуть до роботи літніх клубів, передбачено 5-денне онлайн-навчання. Це допоможе освітянам поглибити свої знання та навички, що необхідні для успішної роботи літнього клубу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору