Черкаси готуються до зими

02 жовтня 2014, 08:58

1Служби утримання будинків у Черкасах вже підготовили до початку опалювального сезону майже всі житлові будинки комунальної форми власності. Аналогічну роботу здійснюють КП «Черкасиводоканал, «Черкаситеплокомуненерго» та «Черкаська ТЕЦ». Приміром, КП «Черкаситеплокомуненерго» вже завершило роботи з поточного ремонту у 35 котельнях та 82 центральних теплових пунктах.
– На котельнях та ЦТП виконані роботи з відновлення технічного стану котельного, насосного, тепловикористовуючого обладнання, обладнання хімводопідготовки та контролю і автоматики, – пояснив перший заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Олександр Риджаніч.

За його словами, у зв’язку з ситуацією щодо припинення подачі газу на Україну, зараз вивчається питання заміни газу на альтернативні види палива на котельнях. А також розроблено ряд заходів щодо економії блакитного палива. Зокрема, передбачається встановити у котельнях по вул. Я.Галана, 4 і бульв. Шевченка, 176 котли, що працюють на пелетах.

Крім цього, до кінця поточного року КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» планує ввести в експлуатацію когераційні установки на котельнях: по вул. Онопрієнко, 8, вул. Красовського, 10 та вул. Сумгаїтській, 13.

Поділитись

Коментарі

Вгору