Хасиди «подарували» уманчанам до Дня міста купу сміття та жахливий сморід (фото)

01 жовтня 2014, 19:08

1

На справжнє «сміттєзвалище» перетворився мікрорайон Пушкіна після від’їзду хасидів. На згадку про себе паломники залишили уманчанам  їдкий запах смороду та сміття. Цього року представники фонду Раббі Нахмана відмовилися від послуг уманських комунальників. Тож мали самостійно займатися прибиранням території. Але чомусь цього не зробили.  В. о. міського голови Олександр Цебрій дав представникам фонду два дні, аби ті прибрали територію, інформує Вечірня Умань.

Представник фонду Раббі Нахмана Еллі Бен-нун  перед початком паломництва відмовився підписувати договір із КП «Комунальник»  про прибирання території. І взяв на себе зобов’язання, що хасиди самі будуть підтримувати чистоту в районі паломництва. Проте цього не сталося. Мікрорайон  Пушкіна «потонув» у смітті.

2

- Ми запропонували представникам фонду Раббі Нахмана заключити договір про прибирання території паломництва та вивозу сміття. Але вони відмовилися. Паломники-хасиди взяли на себе зобов’язання, що самі будуть прибирати. Надали гарантійні листи. Але як бачимо, свято закінчилося, а сміття залишилося. – коментує ситуацію в.о. міського голови Олександр Цебрій. – Я мав розмову із представником фонду Раббі Нахмана, і сказав, що наступного року такого точно не буде. Що обов’язково потрібно буде заключити договір із нашим комунальним підприємством. А зараз вони повинні за два дні прибрати район паломництва.

3

Якщо паломники не приберуть територію самостійно, то за її «очищення» візьмуться уманській комунальники. Проте їхні послуги ніхто не оплатить…

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору