“Більше року не дають спати”: черкасці скаржаться на магазин, в якому майже щоночі розвантажують товар

15 березня 2023, 13:15

Черкасці жаліються на магазин "Делікат", де майже щоночі розвантажуть товар під вікнами житлових будинків, які розташовані по проспекту Перемоги (колишня вулиця 30-річчя Перемоги). Петицію з проханням заборонити розвантаження товару після 22 години зареєстрували на сайті міської ради.

За словами автора петиції, працівники магазину вже більше року не дає людям спати.

- Майже кожен день, після 22:00 години (це може бути в 23:00, 00:00, 03:00) розвантажують товар прямо під вікнами жилих будинків. Навіть узимку, коли всі вікна зачинені, прокидаєшся посеред ночі від гучних стуків і лязгів металу, які неможливо ігнорувати навіть у берушах. До того ж, вантажівки завжди залишають двигун увімкненним і цей вихлоп іде напряму у вікна, котрі знаходяться в 5-ти метрах від прийомки, - зазначає автор.

За його словами, місцеві жителі не раз пробували самі поговорити з представниками магазиную

- Було не мало спроб спілкування та благання робити це хоча б трохи тихіше, але у відповідь тільки агресія. Майже кожен, хто мешкає поблизу, намагався з ними спілкуватися, але нічого не допомагає. Благаю вас, зробіть щось, щоб це зупинити. Люди заслуговують на відпочинок, - додав автор петиції.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Рина :

Це дійсно правда, взагалі цей магазин та інші, які розташовані у житлових будинках повинні працювати вдень

Марія :

Так само я, жителька з приватного сектору розмовляю з водіями- жителями багатоповерхівки, щоб не газували в мене під вікнами. Реакція така ж сама.

Буця муця :

Зазвичай пасічники присмиряють фермерів, які отрутохімікатами морять бджіл такими гаслами: будете вдень розпиляти яди- спалимо ваші посіви пшениці! То ніби діє.

Вгору