Скандал на Кам’янщині: посадовці заявили, що збили російський дрон, а тепер уникають коментарів

15 березня 2023, 12:32

На Кам'янщині розгорівся скандал довкола нібито збитого російського безпілотника. Минулої суботи в соцмережі був опублікований допис, в якому стверджувалося, що два заступники голови Михайлівської громади та депутат районної ради власноруч "приземлили" ворожий дрон. Вже за пів години, коли про про це дізналися правоохоронці, пост був видалений.

Після цього з'явилася інформація, що літальний апарат нібито раніше був збитий на фронті та привезений захисниками.

Черкаський військовий Ярослав Нищик називає інцидент людською дурістю.

"Я знаю, що цей безпілотник має дальність польоту до 100 кілометрів, - каже Нищик. - Це не складно перевірити. Те, що це "Гранат-4" - 100 відсотків. Зараз вони пробують розповісти, що це модель збільшеної дальності, до 600 кілометрів. Але на "Гранат-4" немає можливості такого збільшення. Виходить, російська ДРГ зайшла на Кам'янщину і запустила безпілотник. Я вважаю, це просто людська дурість. Хлопці хотіли показатися героями. Коли це все "вилізло", ними зайнялися відповідні структури".

Того ж дня начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець опублікував звіт, в якому розповів про збиту ворожу ракету та безпілотник. Водночас, у пресслужбі пояснюють, що це не той дрон, про збиття якого стверджували кам'янські посадовці.

Журналісти Про все спробували зателефонувати до заступників голови Михайлівської громади Олега Бордюга та Романа Трунова. Чиновники відповіли на дзвінок, але коментувати нічого не захотіли.

"Зараз без коментарів. Закінчиться слідство, тоді будемо говорити. До побачення!", - так відреагував на питання Бордюг.

Його колега Роман Трунов також заявив, що жодних коментарів не хоче давати й кинув слухавку.

Слідство наразі з'ясовує всі обставини. Експерти мають встановити, хто мав контакт із ворожою технікою та спосіб її знищення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван :

На передову всіх трьох

Павло :

На передок дурнів

Анатолій І. :

Вони даже не признають своєї провини На передову всіх трьох.
СЛАВА ЗСУ!

Нік :

На передову їх,нехай там по піаряться,а не вкабінатах штанці протирають,покажуть чкі вони аси по збиванню повітряних цілей.

Нік :

На передову їх,нехай там по піаряться,а не вкабінатах штанці протирають,покажуть чкі вони аси по збиванню повітряних ціль.

Вгору