Черкаський журналіст, який заявляв про “темники”, звільнився

01 липня 2024, 17:30

Кореспондент "Укрінформу" в Чернігівській та Черкаській областях Юрій Стригун звільнився із державного інформаційного агентства, інформують у Інституті масової інформації у Черкаській області.

За словами Стригуна, він звільнився 27 червня.

“Написав заяву на звільнення, тому що колектив і двоє моїх редакторів, які були безпосередньо моїми керівниками, синхронно в один день написали дописи у Facebook, що зі Стригуном працювати складно, він – хайповщик, маніпулятор. Інші колеги додали, що я – ухилянт. Більшість членів колективу поставили лайки. Сенсу мені залишатися на цій роботі не було”, – розповів журналіст.

Юрій Стригун додав, що писав заяву на звільнення під відеозапис. Цього нібито вимагав керівник відділу кадрів. За його словами, під запис, його зокрема, запитували, чи звільняється він під тиском.

“Щодо повістки – я пройшов медогляд, мене визнали придатним, сказали чекати. Якщо треба буде, мене викличуть, заберуть. Тож ухилянта з мене не вийшло, як деякі хотіли. Все, що вимагав від мене закон, я зробив”, – зазначив журналіст. 

Нової роботи Юрій Стригун поки не знайшов, тож відкритий до пропозицій.

Нагадаємо, 30 травня Юрій Стригун публічно підтвердив факт розсилання “темників” в агентстві. Уже наступного дня він отримав повістку з вимогою з'явитися до ТЦК за місцем реєстрації.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору