Черкаського журналіста, який заявив про “темники, зобов’язали з’явитися до ТЦК

01 червня 2024, 12:36

Юрій Стригун

Кореспондент "Укрінформу" в Чернігівській та Черкаській областях Юрій Стригун, який 30 травня публічно підтвердив факт розсилання "темників" в агентстві, отримав 31 травня повістку з вимогою з'явитися в ТЦК за місцем реєстрації. Про це він повідомляє Інституту масової інформації.

Повістку принесли журналісту не за місцем його реєстрації, а надіслали до київського офісу Укрінформу (за місцем роботи). Також Юрій Стригун заявив ІМІ, що новопризначений гендиректор Укрінформу Сергій Череватий видав окреме розпорядження для журналіста терміново з'явитися до ТЦК і поінформувати його про результати такого візиту. За словами журналіста, йому також запропонували приїхати до Києва і фізично розписатися за отримання повістки й відповідного наказу керівництва Укрінформу. 

“Прислали сьогодні мені повістку, з'явитися за місцем прописки в Тальнівський ТЦК в понеділок, 3 червня, для оновлення даних”, – розповів він.

Юрій Стригун називає дивним збігом обставин таку увагу до нього з боку військкомату після підтвердження ним отримання в грудні 2023 року від редактора Укрінформу “темника” з бажаними та небажаними спікерами в Чернігівській області. 

За словами журналіста, йому 57 років і в армії він ніколи не служив.  

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору