Черкаський “ЛНЗ” розгромив одеського “Чорноморця”

03 грудня 2023, 18:33

Сьогодні, 3 грудня, у 16 турі УПЛ черкаський "ЛНЗ" зіграв проти одеського "Чорноморця". Гра закінчилася з рахунком 1:3 на користь черкащан.

На перерву після першого тайму команди пішли з рахунком 0:0. Проте вже на 52 хвилині гри нападник "ЛНЗ" Олексій Хобленко відкрив рахунок у матчі.

Нападник "Чорноморця" Андрій Штогрін зрівняв рахунок на 74 хвилині. Утім, на фінальному відрізку матчу, "ЛНЗ" таки зумів вирвати перемогу в одеситів: на 83 хвилині м'яч забив півзахисник Владислав Наумець, а на 93-й - півзахисник Денис Олійник, це став його 40-й гол в УПЛ.

Завдяки перемозі черкащани набрали 20 очок і тепер посідають 9-те місце в турнірній таблиці.

Нагадаємо, влітку цього року "ЛНЗ" вперше зіграв в УПЛ проти "Чорноморця". Черкащани тоді поступилися одеситам з рахунком 0:2.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram