Черкаським школярам «порізали» канікули

23 грудня 2014, 11:44

thumb_51703_news_m

Вперше у черкаських школах зимові канікули складатимуться з двох етапів – одинадцяти днів у січні та шістнадцяти днів у лютому. Про це виданню «Про все» повідомила  директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому Марина Бакланова.

За її словами, попередньо розглядався варіант, щоб перша частина шкільних канікул тривала всього лише до 8-9 січня. Але це викликало обурення серед батьків, тож першу частину канікул продовжили включно по 11 січня.

-  Щодо другої частини, то будемо орієнтуватися на погоду. Відправлятимемо дітей на канікули тоді, коли буде різне пониження температури, або ж коли доведеться йти на карантин. Ми зверталися до черкаського гідрометеоцентру, щоб спрогнозували нам погоду, але вони не надають показники на такий великий термін, - розповіла головна освітянка міста.

Водночас вона не знає, чи практикуватимуть канікули частинами в школах інших міст.

А от батькам не надто подобається ідея департаменту. Вони кажуть, що за такий термін діти не зможуть достатньо відпочити.

- Я проти місяця канікул, але не менше 2-3 тижнів дитина мала б відпочити. А якщо морозів не буде, діти вчитимуться, як воли? Може тоді одразу до літа? Для чого весняні канікули?-  обурєються у телефонному дзвінку на редакцію мати черкаьского семикласника.  - Ніхто не думає про дітей, про біоритми. Їх почали порушувати, коли фактично скасували канікули восени. Бо ті два чи три дні вихідних, що голосно називали канікулами, ніяк не вплинули на розвантаження дітей. І що ми маємо зараз?

Бажаєте привчити дитину до спорту? Зацікавте її визначними особистостями у світі бойових мистецтв! Легенларні майстри на kungfu-master.ru

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору