На роботі не був, обов’язки не виконував – комісія оцінила діяльність одіозного черкаського освітянина

23 грудня 2014, 12:10

772678

22 грудня Департамент освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації оприлюднив перед представниками громадських організацій, результати перевірки діяльності одіозного черкаського регіонала Вадима Олексійовича Берези.  Мажор-чиновник, якого пов’язують з організацією “тітушок”, “бийжидівською” провокацією, смертельним ДТП, співорганізацією розгону “мовного майдану”, після отримання посади головного спеціаліста в Департаменті освіти, як виявилося фіктивно працював  та отримував заробітну плату, пише "Дзвін".

Директор Депертаменту освіти і науки Валерій Данилевський представив громадським організаціям, які раніше публічно звернулися з відповідним листом в Департамент, результати перевірки комісії діяльності Вадима Берези. Згідно перевірки, Береза пропрацював головним спеціалістом відділу вищої, професійно-технічної освіти та фінансового забезпечення Департаменту з 2 липня по 29 листопада 2013 року, з яких місяць був у відпустках, які по часу збігаються з виборами у “проблемних” округах на Черкащині.

Також перевірка встановила, що працівники Департаменту майже не бачили на робочому місці Березу, не знали чим він займається. Як виявилось, Береза, за весь час приходив три рази “на роботу” - щоб поставити підписи у відомостях. Також стало відомо, що Вадим Олексійович навіть не мав робочого місця в Департаменті, жодних доказів чи свідчень його роботи в Департаменті взагалі не існує.

Підсумок перевірки звучить так: “Враховуючи означене комісія зробила висновок про наступне: – Робота Берези В.О. на посаді головного спеціаліста відділу … носить ознаки формальної, виконання  посадових обов’язків ним не здійснювалося, на робочому місці він не перебував (окрім кількох випадків нетривалий час) … За увесь час з 02.07. по 29.11.2013 Березі В.О. нараховувалась заробітна плата згідно посадового окладу.

Наразі правоохоронні органи мають встановити, чому  і за що “людині Тулуба” виплачували зарплату, чому ніхто не контролював вищу освіту (в результаті вищезгаданої преревірки вищі навчальні заклади області надіслали листи в Департамент, в яких чітко зазначили, що Береза жодної роботи не вів). Як стверджують представники громадських організацій, які ініціювали перевірку діяльності Берези, тепер надійдуть відповідні звернення про злочин до прокуратури та УБОЗу. Слідство має встановити усю структуру працівників Департаменту освіти і науки, хто “кришував” цю схему з “роботою” Берези, хто закривав очі на те, що головний спеціаліст з вищої освіти області водить хороводи “тітушок” і отримує за це не тільки тіньові бонуси, а й легальну державну зарплату.

Поділитись

Коментарі

Береза сказав:

Береза не міг брати участь у виборах на проблемних округах під час відпустки, оскільки перебував в листопаді 3 тижні за кордоном!!!!! По програмі і на запрошення шведського уряду!!!!! А ви, журналісти, перед тим як щось писати, перевіряйте інформацію, а то один поцріот Льоня щось бовкнув, а ви і написали))

Вгору