Черкаським ОСББ досі не повернули мільйонні борги

01 вересня 2020, 15:35

Заяви представників ОСББ про співфінансування не виносять ні на засідання виконавчого комітету, ні на сесії. Голови ОСББ обурюються: їм не виплачують кошти і навіть не надають відповідей, чи будуть гроші.

Під час пленарного засідання Черкаської міської ради голова ОСББ Олександр Докучаєв наголосив, що борг не виплачують ще за 2019 рік.

- Ми влаштовували акцію протесту під стінами міськради близько місяця тому. До нас не вийшли відповідальні особи чи міський голова, ніхто відповіді не надав. Вийшли лише 4 депутати, які пообіцяли допомогти у вирішенні питання. Зараз справа ніби зрушила з місця - із бюджету виділили 4,7 мільйонів гривень. Поки що рішення на розгляді. Але чи виплатять другу половину суми - невідомо, - обурюється Олександр Докучаєв.

Представники ОСББ вже у 2020 році почали робити ремонти, для чого попередньо взяли кредити. Але якщо гроші не відшкодують, ремонтні роботи припинять.

- У цьому випадку половина будинку буде утеплена, інша - ні. В одному під'їзді працюватиме ліфт, в іншому - ні. Тому ми вимагаємо хоча б відповіді від влади міста, щоб знати, чого очікувати, - каже голова ОСББ.

Поділитись

Коментарі

Вгору