“Слуга Народу” йде на місцеві вибори: хто побореться за крісло мера Черкас

01 вересня 2020, 15:01

Партія “Слуга Народу” візьме участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Таке рішення ухвалили на сьомому позачерговому з’їзді. Представлення кандидатів на посади міських голів обласних центрів відбулося на даху конгресно-виставкового центру “Парковий” в Києві. 

Участь у заході взяли також Президент Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, голова Верховної Ради Дмитро Разумков та делегати з усієї країни.

Голова партії “Слуга Народу” Олександр Корнієнко закликав усіх прийти на виборчі дільниці 25 жовтня, аби перезавантажити місцеву владу та зробити її “своєю”.

- Побороти корупцію і безглузду розтрату грошей місцевих громад, реалізувати стратегії розвитку регіонів, розширити велике будівництво, надати українській молоді перспективи гідної роботи та комфортного життя, а також довести: Україна різна, але водночас – єдина. І саме ти обираєш, ти впливаєш, ти контролюєш. Саме ти вирішуєш, яким бути твоєму місту чи селу, саме ти визначаєш своє майбутнє і майбутнє своєї країни. Адже Україна – це ти, - наголосив Олександр Корнієнко.  

Також він зазначив, що основна причина, яка заважає нашій державі розвиватися - це стара система корупції та брехні.

- Її представники – старі політики, корумповані чиновники, олігархи, місцеві клани – немов зубами чіпляються за свої корупційні схеми, державні зарплати, незаконні статки, - сказав голова партії. 

Тому в партії визначилися з кандидатами на крісла міських голів обласних центрів, які надалі боротимуться з корупційним ладом в містах та країні в цілому. Відтак, на посаду голови Черкас від партії “Слуга Народу” балотуватиметься Віталій Ільченко. У Дніпрі - Сергій Риженко, Житомирі – Віктор Євдокимов, Запоріжжї – Віталій Тишечко, Івано-Франківську – Олександр Богачов, Києві – Ірина Верещук, Кривому Розі – Дмитро Шевчик, Кропивницькому – Ольга Ковальова-Алокілі, Львові – Тарас Кльофа, Миколаєві – Тетяна Домбровська, Одесі – Олег Філімонов, Полтаві – Сергій Іващенко, Рівному – Віталій Коваль, Сумах – Тетяна Рябуха, Слов’янську – Ольга Алтуніна, Тернополі – Віктор Гевко, Ужгороді – Віктор Щадей, Харкові – Олексій Кучер, Херсоні – Юрій Кирилов, Хмельницькому – Інна Ящук, Чернівцях - Віталій Другановський, Чернігові - Юрій Тарасовець.  

Кандидат від “Слуги Народу” в Черкасах Віталій Ільченко в політиці людина нова, проте вирішив спробувати побороти політиканство та корупційні схеми на посаді мера. 

- Всі ми – центральна і місцева влада – мають працювати як єдина команда. Щоб країна була потужною, були робочі міста, молодь не виїжджала, – говорить кандидат.

Виталій Ільченко: підприємець, засновник компанії “UKRAVIT”, меценат та громадський діяч. Народився 26 квітня 1975 року в Києві. Закінчив Київський національний торговельно-економічний університет. Нагороджений орденом Святого Миколи Чудотворця за заслуги у відродженні духовності України. Був переможцем у номінації “Аграрій року” в загальнонаціональній програмі “Людина року”.

Одружений, має двох дітей.

Поділитись

Коментарі

Вгору