Черкаський вандал зіпсував новорічні гірлянди на 800 гривень

15 січня 2014, 13:54

Нещодавно у період новорічних святкувань було зафіксовано кілька актів вандалізму у скверах і парках нашого міста. Випадки такої безвідповідальної поведінки, на жаль, для Черкас вже стали регулярними.

Про це йдеться на сайті КП "Дирекція парків".

Так, на території скверу ОДА 14 січня 2014 о 16.10 громадянином Моргуновим А. М. було здійснено псування гірлянд на загальну вартість 800 гривень. Винуватця було затримано працівниками Державної служби охорони в Черкаській області.

Не вдалося затримати вандалів на Набережній, де спричинено чималих збитків також за період свят. Нині працівники комунального підприємства «Дирекція парків» ремонтують паркани та замінюють сміттєві баки на пірсі.

- Акти вандалізму, на превеликий жаль, стали регулярними у парках, – зазначає заступник директора КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. – Навіщо руйнувати те, що зроблено для містян? Завдану шкоду потрібно відновлювати, а це все час і кошти.

Обурений діями вандалів і директор комунального підприємства Олександр Радуцький.

- «Дирекція парків» працює для вас, черкащани. Якщо дехто не піклується про навколишнє середовище, то хоча б не руйнуйте його.

Якщо Ви стали свідками акту вандалізму, просимо про це негайно повідомити працівників «Дирекції парків» за телефоном: (0472) 63-25-34. Не будьте байдужими! Давайте разом піклуватися про затишний і безпечний відпочинок у парках і скверах нашого міста.

Поділитись

Коментарі

Вгору