15-річний юнак у центрі Черкас спіймав злодія

15 січня 2014, 13:21

 

Неприємний випадок трапився із родиною Лисенків із села Леськи Черкаського району напередодні старого Нового року. Селяни приїхали купити продукти харчування, залишивши свою «Таврію» на парковці неподалік Будинку торгівлі. Тим часом у їхній автівці вже «порався» грабіжник, інформує Vechirka.net.

По дорозі до магазину селяни виявили, що гаманець забули у машині. Коли поверталися, то побачили, що машина відчинена, а на передньому пасажирському сидінні сидить невідомий чоловік. Він намагався вирвати магнітолу. Поряд на сидінні лежала розгорнута сумка і гаманець, в якому було близько ста гривень готівки та кредитні картки.

– Тільки-но грабіжник зрозумів, що його застукали на гарячому, він кинувся навтьоки у бік Хрещатика. Але далеко забігти чоловікові не вдалося: син його тут же наздогнав, – розповідає Анатолій Лисенко.

15-річний Олесь не злякався грабіжника: схопив його за куртку і звалив у кущі. Той почав кричати і вириватися. Викинув із кишень крадені гроші.

– Просто вчасно зреагував. Бойовими мистецтвами не володію, але добре бігаю, тренуюся на стадіоні, – каже Олесь Лисенко.

Перехожі не дали втекти злодію та викликали міліцію. За лічені хвилини прибули правоохоронці, надягли на підозрюваного в автокрадіжці наручники та доправили до райвідділу міліції.

– Коли надійшов виклик, ми були біля банку у кварталі звідси і негайно прибули на місце, – повідомив старший сержант міліції, боєць спецпідрозділу групи затримання Державної служби охорони.

Поділитись

Коментарі

Вгору