Черкаський танцювальний колектив виборов Кубок міського голови

05 березня 2018, 21:00

3 березня в приміщенні Палацу спорту «Будівельник» стартував щорічний відкритий всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва та змагання із сучасних танців «Весняний вітер».

Цьогоріч 2500 танцівників із різних куточків України прибули до Черкас, щоб продемонструвати свою майстерність у сучасних хореографічних стилях та напрямках.

Фіналом першого дня масштабних змагань стало вручення головної нагороди фестивалю – Кубку міського голови. Переможцем мистецького заходу став Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Імпульс». Знаний у місті та за його межами танцювальний колектив урочисто привітали та нагородили почесним Кубком Ігор Волошин, заступник міського голови, і Марина Бакланова, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Організатори фестивалю – Народний художній колектив сучасної хореографії «Вікторія», позашкільний навчальний заклад «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради та Всеукраїнська громадська організація Асоціація сучасного та естрадного танцю України.

За інформацією департаменту освіти та гуманітарної політики.

Поділитись

Коментарі

Вгору