Маршрут найскладнішими дорогами України: Черкасами проїхали автівки “Зіркового ралі” (фото)

12 липня 2018, 14:29
Зіркове ралі 2018

Фото: Про Все

Сьогодні вже втретє Черкаси приймали автомобільних гостей з усієї України. До міста завітали 5 команд-учасників ралі на історичних автомобілях. Всього участь в змаганнях бере 38 команд.

У ралі дуже прості правила - всі учасники повинні дістатися до фінішу з мінімальною кількістю штрафних балів, які будуть нараховуватися у разі запізнення (або раннього прибуття) автомобіля на фініш етапу, за екстрене технічне обслуговування на трасі ралі та за використання сторонньої технічної допомоги. Також всі автомобілі отримують пломбування капотів.

Зіркове ралі 2018

Фото: Про Все

Маршрути учасникам прокладають організатори і для цього обирають найскладніші дороги в Україні.

- Третій рік підряд міжнародний марафон на історичних автомобілях "Зіркове ралі". Спеціально прокладаємо маршрут такими складними дорогами. Наше ралі - це змагання на регулярний рух. Цим ми пропагуємо коректну поведінку автомобілістів на дорогах та безпеку руху. Задача учасників дістатися фінішу без ремонтів та вчасно. Якщо учасники приїдуть пізніше чи раніше, отримають штрафні бали, - розповів голова організаційного комітету історичних автомобілів Автомобільної Федерації України Роман Щепков.

Зіркове ралі 2018

Фото: Про Все

Фінішувати учасники ралі мають в Одесі вже завтра. По дорозі в кожної команди лише дві зупинки

- Ми виїхали з Києва і їдемо до Одеси. По дорозі в нас дві зупинки - в Черкасах та Шампані. Фінішувати ми маємо двічі - завтра в Одесі о 18:00, а потім стартуємо з Одеси і фінішуємо в Білгород-Дністровському, - розповів учасник з Луганщини Ігор Левченко.

Зіркове ралі 2018

Фото: Про Все

Коментарі

Вгору