Черкаський “Хімреактив” незаконно зберігав 60 тонн пестицидів

25 червня 2014, 16:47

24 червня спеціалісти Держекоінспекції у Черкаській області разом із громадським інспектором з охорони довкілля під час проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства виявили на ДП «Черкаський завод хімічних реактивів» факт незаконного зберігання на території даного підприємства хімічних засобів захисту рослин (пестицидів) з відповідним маркуванням та речовини невідомого походження близько 60 тонн.

Про це повідомляє прес-служба Держекоінспекції в Черкаській області.

Встановлено, що зберігання вказаних небезпечних хімічних речовин здійснюється з порушенням вимог ст.. 52 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.. 11 Закону України «Про пестициди і агрохімікати», Державних санітарних правил ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання і застосування пестицидів у народному господарстві».

За виявлені порушення до адміністративної відповідальності за ст.. 83 КУпАП притягнуто відповідальну посадову особу та видано припис на негайне усунення виявлених порушень.

Держекоінспекцією у Черкаській області матеріали перевірки направлено до Прокуратури Черкаської області для вжиття заходів прокурорського реагування.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору