У мерії хваляться, що ходили прибирати у місті, і радять прати з них приклад

04 квітня 2014, 14:24

У Черкасах триває місячник з благоустрою, санітарної очистки та озеленення території міста.

Це, зокрема, передбачено рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради» (№312 від 19.03.2014 року) «Про проведення у березні-квітні 2014 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля та дня благоустрою, санітарної очистки, озеленення території міста».

Перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська розповіла, що відповідним документом передбачено провести у березні-квітні цього року щорічну всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» та 12 квітня – день благоустрою санітарної очистки та озеленення території міста.

– Ми запрошуємо жителів Черкас, а також керівників підприємств, організацій, установ та закладів міста долучитись до загальноміського суботника. Зокрема, прибрати поблизу своїх домоволодінь, установ та на прилеглих територіях. Тоді як міська влада спільно з комунальними підприємствами міста забезпечить усю необхідну техніку для вивезення зібраного сміття, – відзначила Алла Олександрівна.

За її словами, на генеральне прибирання міста вийшли і працівники Черкаської міської ради. Адже за кожним департаментом закріплена відповідна територія. Зокрема, сьогодні працівники департаменту управління справами та юридичного забезпечення прибирають лісосмугу по вул. Одеській (від вул. до вул. Котовського). А фахівці департаменту соціальної політики Черкаської міської ради – території по вул. Гагаріна до Пагорбу Слави, включаючи схили. Наступними розчищатимуть міста від сміття працівники решти департаментів міської ради.

Алла Грохольська наголошує, що місячник благоустрою міста не обмежується якоюсь конкретною датою. Головне – результат, а це – чисті вулиці та сквери, прилеглі до організацій та різноманітних установ території.

Тож кожен житель Черкас може самостійно чи, згуртувавшись із родичами та сусідами, визначити для себе зручний час для прибирання свого двору, вулиці чи мікрорайону до світлого свята Христового Воскресіння.

Коментарі

Вгору