Черкаську спеціалізовану школу № 3 визнали «Школою сприяння сталому розвитку»

11 червня 2014, 19:19

Підбито підсумки фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Школа сталого розвитку 2013-2014». За рішенням журі черкаська спеціалізована школа № 3 визнана «Школою сприяння сталому розвитку». На адресу адміністрації закладу надійшов вітальний листа від команди міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії».

Про це повідомляє прес-служба департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Наприкінці минулого року про участь у конкурсі заявили 103 школи з 13 областей України, серед яких і черкаська школа.

На першому етапі конкурсу школи заповнювали опитувальник: чи дійсно навчальний заклад має конкретні здобутки з різних напрямів освіти для сталого розвитку. Питання стосувалися не лише системного викладання курсів «Уроків для сталого розвитку», заходів зі зменшення кількості сміття чи раціонального енерго – та водоспоживання, а і роботи у громаді, способів вирішення конфліктів, змін в управлінській діяльності. На другий етап конкурсу учасники готували портфоліо – опис діяльності та свій досвід. При розгляді робіт журі надавало перевагу школам, що представили найбільш конкретні результати роботи, практичну діяльність. Головна ціль проекту – зменшення екосліду. Досвід, який  представила наша школа на конкурсі, чудово ілюструє загальношкільний підхід до впровадження принципів сталого розвитку в практику навчального закладу.

З детальнішою інформацією про перебіг подій Всеукраїнського конкурсу «Школа сталого розвитку 2013-2014» ви зможете ознайомитися за посиланням http://www.esd.org.ua/node/666

Поділитись

Коментарі

Вгору