Черкаські міндоходівці поповнили бюжет 2 млн. “урожайних” гривень

11 червня 2014, 19:48

 

На Черкащині триває операція “Урожай-2014”, ініційована ГУ Міндоходів у Черкаській області. В ході її проведення спеціальні робочі групи встановлюють як фактичну кількість працівників, задіяних у сільгоспроботах, так і їх реальну заробітну плату, а також - використання наявних сільгоспугідь.

Наразі на податковому обліку в ДПІ у м. Черкасах перебуває 14 суб’єктів господарської діяльності - юридичних осіб, які займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції (зернових та олійних культур). На обробці земельних площ цих підприємств використовується праця 441 найманого працівника.

Про це повідомив начальник ДПІ у м. Черкасах Максим Криштопа.

- За результатами заходів, проведених фахівцями інспекції в рамках операції “Урожай-2014” протягом квітня-травня ц.р., на 4 підприємствах було додатково укладено 32 трудових договори, а 9 сільськогосподарських виробників підвищили найманим працівникам заробітну плату. На сьогодні до бюджету додатково надійшло понад 290 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 1 млн.755 тис. грн. єдиного соціального внеску, - наголосив посадовець.

Як зазначив Максим Криштопа, головна мета операції “Урожай-2014” - забезпечити дотримання норм законодавства усіма підприємствами – аграріями та соціальний захист тих людей, які працюють у даному секторі економіки нашого міста.

Черкасці можуть повідомляти про відомі їм випадки порушення трудового та податкового законодавства на спеціальну гарячу лінію, робота якої перебуває під особистим контролем керівництва ГУ Міндоходів в області. Номер лінії - 33-91-34.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору