Черкаську філію Суспільного мовлення очолить новий керівник

07 грудня 2017, 17:50

За результатами конкурсу ПАТ НСТУ менеджером Черкаської регіональної філії Суспільного став Євген Старинець. Конкурс на посаду продюсера Черкаської філії не відбувся. Про ц дізналася повідомив генеральний директор Національної суспільної телерадіокомпанії України  Зураба Аласанії, пише Нова Доба.

Євге Старинець досі обіймав посаду заступника директора філії з фінансових питань ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція», тоді як директором філії був Михайло Михайлович Калініченко.

- Вперше для керівництва філіями запроваджено дві різні посади: продюсер, що відповідає за контент та менеджер, який виконує лише адміністративні функції та має у обов’язках пряму заборону втручатися у творчі питання. Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. По претендентах на посади менеджерів філій працювали оргвідділ НСТУ та безпековий департамент (по одному з претендентів було знайдено інформацію щодо його роботи на керівний посаді в Криму вже під час окупації; претендента було знято з конкурсу). Перевірялась відповідність та правдивість інформації в резюме та біографічних довідках; збирались данні методом OSINT (на основі відкритих джерел) та з власних джерел по регіонах. З 11 грудня новообрані менеджери та продюсери філій вступлять на свої посади у регіонах. Протягом наступного тижня члени правління та директори департаментів центральної дирекції НСТУ відвідають регіональні філії, аби представити колективам нових керівників, і провести спільні зустрічі з регіональними колективами. Уперше в історії НСТУ керівників регіональних філій обирали відкритим конкурсом, взяти участь у якому могли всі охочі, що відповідали кваліфікаційним вимогам Положень про конкурсний відбір на посаду менеджера та продюсера філії, – зазначає Зураб Аласанія

Вгору