Черкаському прихильнику “ДНР” оголосили вирок

05 листопада 2014, 13:36

2014-04-24-SeparatuzmНабув чинності вирок Соснівського районного суду Черкаської області у кримінальному проваджені, досудове розслідування якого здійснювали слідчі СБУ, стосовно місцевого мешканця, який готувався до участі у масових заворушеннях на боці терористів т.зв. «ДНР».

Про це повідомляє прес-служба УСБ України в Черкаській області.

Встановлено, що протягом лютого-травня 2014 року 30-річний безробітний був членом сепаратистської організації «Черная сотня «Союз руського народа» та разом із її лідером добирав бойовиків для направлення на Схід України.

В травні ц.р. він був затриманий під час підготовки до від’їзду в м. Донецьк для участі в масових заворушеннях, а саме захопленні будівель та споруд, які займають державні органи і установи та чинення опору представникам влади із застосуванням зброї. Під час санкціонованого обшуку його будинку було вилучено військову амуніцію (комплекти камуфльованого одягу, жилет, маску «балаклава»).

За рішенням суду правопорушника визнано винним  у вчинені злочинів, передбачених ч.2 ст.28 (вчинення злочину злочинною групою), ч.3 ст.15 і ч.1 ст.294 (замах на масові заворушення) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років з іспитовим терміном у 3 роки.

Поділитись

Коментарі

Вгору