Черкаський нардеп погрожував чоловіку розправою?

05 листопада 2014, 13:01

179677-big

Прокуратура відкрила 19 кримінальних проваджень стосовно правопорушень під час виборів до ВРУ. Одне з цих кримінальних проваджень стосується погрози вбивства.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив виконувач обов’язків прокурора області Іван Шевченко, інформує журналіст Про Все.

- Чоловіку о 10.00 ранку надійшов телефонний дзвінок від кандидата в народні депутати Антона Яценка, який в ході розмови висловив погрозу вбивства, яку останній сприйняв, як реальну підставу побоюватися за власне життя, - повідомив Іван Шевченко.

Також він розповів, якою цьогоріч є ситуація стосовно правопорушень на виборах в області.

- До органів внутрішніх справ області надійшло 146 заяв та повідомлень вказаної категорії, з яких 19 внесено до єдиного реєстру, тобто це 19 кримінальних проваджень. Відповідно до закону розслідування проводить міліція. Прокуратура ж здійснює процесуальне керівництво і нагляд за додержанням законності в ході розслідування. 5 кримінальних проваджень – за ознаками правопорушень щодо "Перешкоджання здійснення виборчого права або права брати участь в роботі виборчої комісії чи діяльності офіційного спостерігача…"; 5 проваджень – щодо хуліганства; 3 провадження – щодо надання неправдивих відомостей до органів ведення державного реєстру виборців або фальсифікацій виборчих документів…; 2 провадження – щодо підкупу виборців: 1 провадження – щодо погроз; 2 провадження – викрадення, привласнення чи вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства...  останнє провадження передбачено ч. 1 ст. 129 - погроза вбивства. Решта заяв були скеровані до ОВК і до міліції, - поінформував в.о. прокурора області.

Поділитись

Коментарі

Вгору