Одарич прилаштовує депутатів

05 листопада 2014, 14:02
Фото - Вечірка

Фото - Вечірка

Минулого тижня, коли директор комунального підприємства «Дирекція парків» Олександр Радуцький пересів у крісло секретаря Черкаської міськради, його попереднє місце зайняв депутат міськради від команди Одарича Микола Бондаренко. Можливо нове призначення, зроблене міським головою, не викликало б такого резонансу, якби на посаду не призначили депутата від Партії вільних демократів та діяльність Миколи Бондаренка на посаді директора КП «Інститут розвитку міста» не викликала стільки запитань, інформує Вечірка.

Звістка про призначення Бондаренка викликала хвилю обурення серед деяких депутатів.  Зокрема, директор департаменту архітектури Артур Савін заявив:

— Я як директор департаменту архітектури і куратор Інституту розвитку міста, який свого часу близько року очолював Бондаренко, не можу не зазначити, що Микола Петрович зарекомендував себе не дуже ефективним керівником. Зокрема, по завершенню контракту  він звернувся в суд із скаргою, що підприємство заборгувало йому за три місяці роботи зарплату. Тобто він так покерував цим підприємством, що не мав чим виплатити собі зарплату, а потім ще й в суд подав. Врешті суд постановив виплатити йому з бюджету 20 тисяч гривень, які було знято із рахунків підприємства виконавчою службою, — Звернувся до колег на сесії депутат Черкаської міськради Артур Савін. — За результатами роботи Бондаренка на попередньому підприємстві порушено кримінальне провадження.

Савін зауважив, що він на місці Бондаренка просто посоромився б іти на керівну посаду. Більше того депутат нагадав мерові, що під час передвиборчої кампанії він та вільні демократи заявляли, що виступають категорично проти працевлаштування на керівних посадах депутатів міськради. Заради справедливості слід уточнити, Артур Савін, будучи депутатом Черкаської міської ради, очолює департамент архітектури, містобудування та інспектування. Писати заяву на звільнення чиновник також не поспішає, більше того за деякими результатами діяльності цього департаменту також порушено кримінальне провадження.

Колектив «Дирекції парків» собі у керівники просив заступника Радуцького Сайка.

—   Просимо призначити на посаду керівника підприємства Володимира Сайка, який 4 роки працював на посаді заступника директора і заявив себе як хороший менеджер», — зачитав звернення від колективу до міського голови та ради на пленарному засіданні Радуцький.

Проте ні обурення депутатів, ні звернення колективу Сергій Одарич почути не захотів, і вже наступного дня його протеже Микола Бондаренко зайняв нову посаду, про що радо повідомив громаду через «Фейсбук».

—   Олександр Радуцький збудував собі імперію. Протягом багатьох років він, на мій погляд, заробляв на «Дирекції парків». Сьогодні у нього є побоювання, що новий директор підприємства все це може розкрити і показати. Це ж просто істерія, мені до призначення дзвонили три депутати, і казали: «Коля, ти що, Радуцький тебе закопає, тобі хана, не погоджуйся», — так пояснив супротив своєму призначенню серед депутатів Микола Бондаренко.

Стосовно передвиборчих обіцянок, то пвдшники викрутилися просто, мовляв були проти того, щоб депутати отримували керівні посади в органах місцевого управління. Однак ніхто не говорив про комунальні підприємства.

Складається враження, що і виконком, і міська рада поділилися на два фронти — команда Одарича та команда на чолі з офіційним лідером Радуцьким. І тепер вони вступили у бій, щоправда не за благополуччя та комфорт черкащан, а за вплив, посади та фінанси. Городянам від того нічого хорошого точно не перепаде, зате хоч будемо в курсі, хто з них чим живе, як заробляє і до чого прагне.

Поділитись

Коментарі

Вгору