Черкаські велосипедисти влаштували акцію, щоб нагадати про смертельну ДТП (фото)

08 липня 2018, 16:55

Черкаські велосипедисти влаштували масштабний велопробіг, аби привернувати увагу громадськості до справи екс-депутатки Черкаської обласної ради Любов Савченко, яка насмерть збила велосипедиста, вчителя фізкультури черкаської школи № 28 Олексія Гончара, інформує "Zmi.ck.ua".

Трагедія трапилася 17 червня, близько 12-ї години дня на дорозі за напрямком Черкаси-Сміла.

За словами учасників велоакції, родичі загиблого побоюються, що цю справу правоохоронці не будуть розслідувати належним чином через впливовість колишньої депутатки.

"До нас, велосипедистів, звернулися родичі Олексія із проханням влаштувати таку акцію, аби дати зрозуміти поліції, що ніхто не думає забувати цю справу. Зібралися через соцмережі. Для нас важливо, щоб відбулося об'єктивне розслідування, яке не будуть гальмувати правоохоронці. В разі чого - будемо готувати звернення до обласної прокуратури та влаштовувати протестні акції", - зазначила учасниця велопробігу Ірина Тарановська.

 

У підсумку близько 50 велосипедистів разом із автомобілістами та мотоциклістами, які також виявили бажання долучитися до заходу,  від площі Богдана Хмельницького у Черкасах здійснили пробіг до місця загибелі Олексія Гончара - 8 кілометру Смілянського шосе, і поклали там квіти.

Окрім того, велосипедисти закликали містян до поваги та дотримання ПДР кожним учасником дорожнього руху.

 

Володимир. сказав:

Правоохоронці взагалі не будуть розслідувати цю справу.Вони напишуть, що це велосиледист збив машину.

Ольга сказав:

А кого із депутатів посадили? Вадима Березу? Валю Артюх? І цю мадам не посадять. Якою б не була реформа, такі люди завжди будуть непідсудними. Але клеймо вбивць залишиться назавжди! Бог бачить все та всіх.

Анна сказав:

Было больше 50 человек. В интернете есть видео, можно насчитать человек 80 на велосипедах, а ещё мотоциклы!

Вгору