Черкаські поліцейські похвалилися результатами карантинних рейдів

16 листопада 2021, 09:12

З метою недопущення порушень карантинних норм, поліцейськими Черкащини проводиться профілактично-роз’яснювальна робота щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заході. З 12 листопада 2021 року на території Черкаської області встановлений «червоний» рівень епідемічної безпеки, інформують в обласній поліції.

В період з 14.11.2021 по 15.11.2021 на території області працювали 26 рейдових груп підрозділів поліції області, які здійснили перевірку 773 об’єктів господарювання (заклади харчування, торгівлі, розважальні та інші) та 127 одиниць транспортних засобів перевізників.

У підсумку правоохоронцями виявлено 63 адміністративних правопорушень, передбачених ст. 44-3 КУпАП, з них 15 протоколів та 48 постанов.

Від початку року територіальними (відокремленими) підрозділами ГУНП в Черкаській області виявлено та задокументовано 11 760 фактів порушення карантинних норм.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Федя :

Нашли чем хвастаться , лучше бы раскрываемость повышали а не проверкой сертификатов .

Таня :

Люди охаменіться, немає закону щоб ходити в масках і колорит вакцини. Ви що допитні кролики, що ви колите. Вас випробовують як допитні кролики. Мені жаль вас,ковіду немає
Врачі получають за те гроші, вам платить як получили вакцини.

Вгору