Черкаські міграційники розповіли, скільком росіянам і білорусам дали українське громадянство

18 серпня 2022, 22:25

На Черкащині з початку повномасштабного вторгнення жоден росіянин не отримав українського паспорту. Лише 12 громадян цієї країни оформили посвідки на тимчасове проживання.

"Із 1 січня до 31 липня на Черкащині документовані посвідками на тимчасове проживання 12 громадян російської федерації, з яких 6 документовані вперше, - розповідає для "Про все" головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю УДМС Черкащини Ірина Єршова. - Ще 6 оформили нову посвідку у зв’язку з обміном попереднього документу. Основною підставою для документування громадян рф посвідками на тимчасове проживання є возз’єднання сім’ї з особами, які є громадянами України".

Всі 12 громадян рф були документовані до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Із початку року до кінця липня 2022 року 10 громадян Республіки Білорусь були документовані посвідками на тимчасове проживання. До початку війни 4 оформили посвідку вперше, а після 24 лютого 6 громадян РБ оформлювали нові посвідки у зв’язку з обміном попередньої.

За період з 24 лютого до 15 серпня серед порушників міграційного законодавства на Черкащині було притягнуто до адміністративної відповідальності 34 громадян рф, з яких 25 – нелегальні мігранти, та 5 громадян Республіки Білорусь, з яких – 2 нелегальні мігранти.

Від початку року 8 громадян рф набули громадянство України. Всі вони подавали документи на набуття громадянства України до початку повномасштабної війни росії проти України.

Також у 2022 році жоден громадянин Республіки Білорусь не подав документи на набуття громадянства України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору