Черкаські медики “швидких” просять міську владу про допомогу в закупівлі автомобілів

28 січня 2018, 16:01

Профспілковий комітет Черкаської станції ШМД звернувся до депутатів з проханням підтримати програму співфінансування закупівлі нових автомобілей екстреної медичної допомоги. Про це vikka.ua розповів директор комунальної установи "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради" Ігор Фесун.

Очільник "швидкої" розповідає, що торік до міської влади Черкас медики вже зверталися із проханням підтримати програму співфінансування нових автівок, та того разу вони відмовилися.

"На область ми закупили 8 нових авто на умовах співфінансування, де 50% давала область, а решту – міста та райони. Вийшло так, що відповідно ці машини будуть числитися тут, за нами, а працювати в тому районі, який давав гроші. Черкаська міська влада співфінансувати нові автівки екстреної медичної допомоги відмовилася, – пояснює він. – Цьогоріч профспілка черкаської станції написала листа на міського голову, секретаря та депутатські фракції. Під листом підписалося близько 270 осіб з проханням взяти участь у співфінансуванні цієї програми на цей рік".

Раніше на закупівлю восьми нових "швидких" було витрачено 16,5 млн грн. Автівки отримали Канівський, Чигиринський, Золотоніський, Шполянський, Маньківський, Монастирищенький райони та санавіація. Владці наголошували, що планували придбати більше машин, тож мають намір продовжити оновлення медичного автопарку.

Додамо, щороку медики обслуговують близько 90 тисяч викликів до черкащан, а це трохи менше третини всіх жителів.

Вгору