Черкаські лісівники продаватимуть ялинки в горщиках

06 грудня 2014, 18:37

20000004008

У лісівників Черкащини розпочинається «гаряча пора» – новорічна ялинкова кампанія. Лісогосподарські підприємства завчасно подбали про те, щоб кожен бажаючий зміг придбати головний атрибут новорічно-різдвяних свят – пухнасту лісову красуню. 

Цьогорічною новинкою від черкаських лісівників є вперше започаткована обласна акція «Збережи життя ялинці», яка проводиться з метою екологічного виховання громадян та бережливого ставлення до зелених насаджень. В рамках цієї акції лісові господарства області підготували півтисячі новорічних ялинок в контейнерах, які, придбавши, згодом можна висадити у відкритий ґрунт.

Головне завдання акції – запровадження під час зимових свят позитивної європейської альтернативи зрубаним новорічним ялинкам, формування громадської думки про недопущення самовільних рубок ялин і сосон, привернення уваги до збереження та примноження лісів краю.

При реалізації таких ялинок, працівники надаватимуть необхідні консультації, яких потрібно дотримуватися при догляді та висаджуванні деревець.

Ялинки в контейнерах продаватимуться в усіх лісгоспах області. Ціна їх значно вища, тому й кількість обмежена. Вартість становитиме від 100 до 180 грн. в залежності від висоти. А тим, хто виявить бажання придбати таку новорічну красуню, працівники лісового господарства вручатимуть пам’ятний значок «Я зберіг життя ялинці!».

Значок

Долучайтеся до акції! Підтримайте ініціативу лісівників!

Поділитись

Коментарі

Вгору